• Dostawa

 1. Termin realizacji dostawy uzależniony jest od preferencji Klienta oraz od deklarowanego miejsca dostawy i odbywa się za pośrednictwem zewnętrznej firmy kurierskiej.
 2. Dostępne terminy dostaw określone są każdorazowo w procesie akceptacji zamówienia.
 3. Dostawy realizowane, za pośrednictwem firmy kurierskiej, odbywają się wyłącznie w dni robocze w godzinach 8.00-17.00
 4. Dostawa przez firmę kurierską do deklarowanego przez Klienta miejsca jest najpóźniej piątego dnia roboczego od momentu oddania zamówienia do realizacji przez http://wasabi-farm.eu/
 5. Dostawca firmy kurierskiej może wydać przesyłkę osobie obecnej pod adresem wskazanym przez Klienta.
 6. W przypadku dostawy realizowanej przez firmę kurierską W przypadku nieobecności Klienta pod wskazanym przez niego adresem dostawy, pracownik firmy kurierskiej pozostawi awizo i  podejmie dodatkowe dwie próby dostarczenia przesyłki w kolejnych dniach roboczych, po czym zostanie ona odesłana do http://wasabi-farm.eu/
 7. http://wasabi-farm.eu/ nie realizuje zamówień w dni świąteczne ustawowo wolne od pracy.
 8. http://wasabi-farm.eu/ zastrzega sobie możliwość wyznaczenia dodatkowych dni zamknięcia sklepu. W tych dniach nie będzie można zarezerwować terminu dostawy.
 9. http://wasabi-farm.eu/ nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienie lub niedostarczenie zamówienia w terminie w wyniku wydarzeń i sytuacji, na które nie ma wpływu.
 10. http://wasabi-farm.eu/ zastrzega sobie możliwość odmowy realizacji zamówienia w następujących przypadkach 
 • Istnieją wyraźne wątpliwości, co do osoby Klienta.
 • Klient nie przestrzega zasad Regulaminu.
 • Zamówienie nie może zostać zrealizowane z przyczyn logistycznych.

11. http://wasabi-farm.eu/ nie ponosi odpowiedzialności za niedoręczenie zamówienia do rąk własnych Klienta

12. Wasabi Farm Poland nie ponosi odpowiedzialności za utrudnienia doręczenia przesyłki leżące po stronie Klienta.

13.http://wasabi-farm.eu/ spróbuje wysłać przesyłkę ponownie po wyeliminowaniu przeszkód uniemożliwiających dostarczenie zamówienia. W takim wypadku Klient musi liczyć się z poniesieniem dodatkowej opłaty za powtórną wysyłkę.

14. Odpowiedzialność za działania pracownika firmy kurierskiej przy doręczeniu przez niego zamówienia Klientowi ponosi firma kurierska. 

 

      Koszt dostawy

 

 1. Koszt dostawy określony jest każdorazowo w procesie składania zamówienia i jest zależny od wagi zamówienia, miejsca oraz formy dostawy. W zależności od deklarowanego miejsca dostawa może być wykonana za pośrednictwem firmy kurierskiej działającej na zlecenie http://wasabi-farm.eu/

 

 1. W przypadku zamówień realizowanych przez dostawców http://wasabi-farm.eu/ koszt dostawy zależy od wartości i wagi zamówienia:
 • przy wartości zamówienia równej lub wyższej 300,00 zł i do 10kg koszt dostawy wynosi 0,00 zł
 • przy wartości zamówienia poniżej 300zł i o wadze do 10kg koszt dostawy wynosi 19 zł
 • Przy większej wadze niż 10kg opłata będzie ustalana indywidualnie , o czym klient zostanie powiadomiony. 
 1. http://wasabi-farm.eu/ zastrzega sobie możliwość wprowadzenia ograniczenia ilościowego w zakupie niektórych towarów oraz uzależnienia ich od wartości zamówienia Klienta.